بروزرسانی : 1399/01/20
جستجو
Menu

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی

مرحوم دکتر رضا چاهی نمونه کامل یک «خادم با اخلاص نماز» بود

63بازدید
اسفند 21, 1398

مرحوم٬ نمونه کاملی از خادمان با اخلاص نماز بود که در راه اعتلای نور چشم پیامبر گرامی اسلامی٬ از هیچ تلاشی فروگذار نکرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی٬ حجت‌الاسلام والمسلمین رضا احمدی فرد در پیامی درگذشت ناگهانی خادم با اخلاص نماز و دبیر شورای اقامه نماز اداره‌کل بیمه سلامت خراسان شمالی را تسلیت گفت و اظهار داشت: آن مرحوم٬ نمونه کاملی از خادمان با اخلاص نماز بود که در راه اعتلای نور چشم پیامبر گرامی اسلامی٬ از هیچ تلاشی فروگذار نکرد.

 

متن این پیام به این شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت برادر عزیزمان٬ خادم نمونه و با اخلاص نماز٬ جناب آقای دکتر رضا چاهی٬ معاون محترم اداره کل بیمه سلامت خراسان شمالی که بر اثر ابتلا به بیماری٬ دار فانی را وداع گفت٬ موجب تالم و تاثر شدید دوستداران این برادر عزیز و گرانمایه شد.

مجموعه خدمات ارزنده و منحصر به فرد ایشان در مجموعه بیمه سلامت و تلاش‌های خستگی ناپذیر این خادم نماز در راستای اعتلا و گسترش فرهنگ نورانی نماز٬ که نتیجه آن در رشد شاخص‌های نمازی و معنوی آن اداره‌کل در سه سال متوالی مشخص و آشکار است٬ قطعا برگ ارزنده‌ای در صفحه پر برکت زندگی آن مرحوم مغفور بوده و موجبات همنشینی ایشان با سلسله کریمه خادمان دین مبین اسلام و اولیای الهی را فراهم می‌آورد.

اینجانب این ضایعه مولمه را به محضر همسر و فرزند مکرمشان، خانواد معزا و همکاران محترم تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم٬ رحمت و غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و اجر جمیل مسئلت می نمایم.

رحمت و رضوان الهی بر روح بلند آن خادم جهادی نماز باد.

رضا احمدی فرد- مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی

print