بروزرسانی : 1400/05/02 | بازدید امروز:
جستجو
Menu

دیدار

دیدار معاون سازمان بیمه سلامت ایران با خانواده مرحوم دکتر رضا چاهی

35بازدید
تیر 08, 1400

آن مرحوم در راه خدمت به بیمه‌شدگان از هیچ کوششی دریغ نکردند و در دوره استقرار اداره کل ، با دانش مدیریتی و اخلاق حسنه خود تعامل و هماهنگی خوبی را در بین کارکنان برقرار نموده بودند .

دانلود فايل صوتي

به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت خراسان شمالی ؛ در راستای انجام فعالیت های فرهنگی موثر و همزمان با شب تولد مرحوم دکتر رضا چاهی ، جناب آقای دکتر رنجبران معاون برنامه ریزی ، مدیریت و توسعه منابع ، مهندس پورشاسب مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان بیمه سلامت به اتفاق مدیر کل بیمه سلامت خراسان شمالی و معاونین ، با حضور در منزل معاون فقید پشتیبانی و توسعه منابع اداره کل بیمه سلامت خراسان شمالی و نثار فاتحه ، با خانواده ایشان دیدار و گفت‌وگو کردند .

دکتر رنجبران ضمن تسلیت به خانواده آن مرحوم عنوان نمودند که آن مرحوم از نیروهای پرتلاش و خستگی ناپذیر سازمان  در دوره خدمت در اداره کل بیمه سلامت خراسان شمالی بودند و روحیه جهادی و تلاش و کوشش خستگی ناپذیر ایشان باعث شده که یاد آن مرحوم از ذهن ها پاک نشود. سپس برای خانواده آن مرحوم آرزوی سلامتی و موفقیت کردند . در ادامه دکتر رعنایی نیز به بیان سوابق کاری آن مرحوم پرداختند و عنوان نمودندآن مرحوم در راه خدمت به بیمه‌شدگان از هیچ کوششی دریغ نکردند و در دوره استقرار اداره کل ، در حوزه های کارشناسی و مدیریتی و به خصوص مدیریت اداره حراست و بعد از آن در معاونت پشتیبانی اداره کل با دانش مدیریتی و اخلاق حسنه خود تعامل و هماهنگی خوبی را در بین کارکنان برقرار نموده بودند که اثرات آن نیز منجر به کسب رتبه های برتر اداره کل در استان گردید و منشا بروز خدمات با کیفیت برای بیمه شدگان در سطح استان شد .

در پایان با اهداء هدیه ای به خانواده مرحوم دکتر رضا چاهی ، از خدمات ایشان تقدیر و تشکر گردید .

print