بروزرسانی : 1399/01/20
جستجو
Menu

اطلاعیه

هشدار بیمه سلامت درباره سودجویی کلاهبرداران

65بازدید
شهریور 27, 1398

هرگونه رابطه ای با این شرکتها تکذیب شده و در صورت ارائه مدارک توسط شاکیان موضوع از طریق مراجع ذیربط قابل پیگیری خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت خراسان شمالی در اطلاعیه ای اعلام کرد :

برخی افراد و شرکت های سودجو با سوء استفاده از نام و عنوان بیمه سلامت از مردم کلاهبرداری و با وعده ارائه بیمه تکمیلی ، پرداخت هزینه های درمانی ، وجوهی را از مردم اخذ می کنند
بنا به اطلاعیه این اداره کل ، هم استانی ها به اظهارات و وعده های متقلبانه سودجویان و کلاهبرداران توجه نکنند و مراتب را به سامانه ارتباطی 1666 اطلاع دهند.

مدیر کل بیمه سلامت استان خراسان شمالی گفت: پیرو اطلاع رسانی قبلی در این خصوص درماه های گذشته، مجدداً اعلام کرده که هرگونه رابطه ای با این شرکتها تکذیب شده و در صورت ارائه مدارک توسط شاکیان موضوع از طریق مراجع ذیربط قابل پیگیری خواهد بود.

وی در پایان تصریح کرد: در این راستا هیچ شرکت وابسته به سازمان بیمه سلامت ایران وجود نداشته و تنها نمایندگی های این سازمان، دفاتر پیشخوان دولت، طرف قرارداد هستند و مردم استان می بایست برای دریافت دفترچه بیمه همگانی سلامت، صرفاً به32 دفتر پیشخوان دولت طرف قرارداد درسطح استان خراسان مراجعه کنند.

دکتر رعنائی در پایان اذعان داشت: این اداره کل به شهروندان اعلام کرده تا به هیچ وجه به تماس های تلفنی این شرکت ها اعتماد نکرده و نیازهای خود به بیمه درمانی پایه را صرفاً از طریق مراکز معتبر یادشده پیگیری کنند.

print